FCPC® : kompletní řada kapalinových chromatografických instrumentů pro výzkumné laboratoře i průmyslové aplikace

Kromaton je leader v protiproudé chromatografii (CCC/CPC). Systém Kromaton FCPC® čistí od miligramů po kilogramy farmaceutických, biotechnologických, kosmetických, potravinářských a přírodních produktů, ropných/petrochemických a environmentálních sloučenin a vzorků. FCPC je alternativou preparativní HPLC a flash chromatografie. Naše zařízení pro protiproudovu chromatografii jsou výhradně od Kromaton.

FCPC® jsou první modely chromatografů vyrobených v Evropě. Tyto mono-axiální aparáty jsou vybaveny dvěma vysokotlakými rotačními těsněními. Jsou dokonalými instrumenty pro dělení a izolaci přírodních a syntetických sloučenin (organických nebo anorganických). Velmi kompaktní a tiché, jsou FCPC® systémy užitečné zvláště pro laboratoře a průmyslové aplikace, které mají zvýšené nároky na extrakční, koncentrační a purifikační technologie.

FCPC® automatické laboratorní a průmyslové stanice jsou řízeny PC nebo jejich ovládacím panelem. Je možné postavit periferní zařízení na míru.

Kromaton nabízí tato periferní zařízení, a to v ucelené lince. Navrženy pro dokonalou souhru s instrumenty FCPC® jsou tato zařízení vhodná pro všechny typy kapalinové chromatografie

K doplnění FCPC® linek, Kromaton nabízí rovněž HPLC produkty za velmi výhodných cen.

Firmy Rousselet-Robatel a Kromaton spojily své síly, aby mohly nabídnout kompletní řadu CPC aparátů pro odstředivou rozdělovací chromatografii (Centrifugal Partition Chromatography) . Rousselet-Robatel do tohoto svazku přináší své zkušenosti z oblasti průmyslových odstředivých zařízení, a její globální síť, zatímco zajišťuje jeho speciální znalosti v oblasti CPC. Čtěte více o tomto spojení

Chromatografické produkty

Izokratická čerpadla

Izokratické čerpadlo Kromaton Průtok : 0.1 –100 ml/min  Max. tlak : 15 MPa

Clarity software

Clarity software umožňuje nahrávání dat z jednoho či více chromatografů