FILTRAČNÍ MÉDIA

Rousselet Robatel dodává filtrační média pro všechny naše filtrační bubnové odstředivky.

Pro naše odstředivky s horním vyprazdňováním vyrábíme vyjímatelné filtrační vaky pro celou naši řadu zařízení.

Pro naše automatické vyřezávací odstředivky poskytujeme filtrační tkaniny a drenážní plachetky. U odstředivek Rousselet Robatel osazené systémem pro odstraňování zbytkové sedliny máme k dispozici dva vzory dvouvrstvých textilních filtračních tkanin, u nichž jeden tkaninový pás slouží jako drenážní síťka a zároveň i jako filtrační médium. To umožňuje, aby se při tlakovém odstraňování sedliny celé filtrační médium pružně deformovalo a napomáhalo tak odlupování a odpadávání sedliny od tkaniny.

Filtrační pásy mohou být pro jejich snazší instalaci do bubnu sešity do předem tvarovaných válců podle tvaru bubnu.

Poskytujeme širokou škálu materiálů pro filtrační média:

  • Textilní vlákna: přírodní (bavlna, vlna, len atd.); umělá (umělé hedvábí); syntetická (polyester, polyamid, polypropylen, PTFE)
  • Kovový filtr ze standardní konstrukční oceli, nerezové oceli, mosazi atd. (zejména používané v metalurgickém průmyslu pro odvodnění jemných třísek nebo velmi malých částí)
Filter Media for basket filtration centrifuges

Nabízíme filtrační tkaniny o prahových hodnotách přizpůsobených aplikacím a procesům našich zákazníků, například: 1-5 mikronů; 5-10 mikronů; 15-20 mikronů; 20-30 mikronů; vyjímatelné vaky s velmi nízkou propustností pro přeměnu filtrační odstředivky na impregnační pro dynamickou impregnaci součástí.

Protože výše uvedený seznam není vyčerpávající, neváhejte nás kontaktovat ohledně jakýchkoli dalších informací týkajících se filtračních médií vhodných pro váš produkt a proces.

Pro více informací kontaktujte vaši nejbližší pobočku ROUSSELET ROBATEL:

ROUSSELET ROBATEL
ROUSSELET Centrifugation S.A.

Počernická 96
108 00 Praha 10
Tel:  +420 296 411 402
Fax: +420 296 411 403
info@rousselet.cz
www.rousselet.cz